Skip links

Vrijstaande villa in Benissa (vr1518)

€ 399.800

Renovatieobject in de populaire omgeving Moraira - Benissa

  • woonkamers
    1
    slaapkamers
    2
  • Bebouwd
    162m2
    Oppervlakte perceel
    800m2

Indeling
Deze vrijstaande woning vind je in de wijk San Jaime in Benissa. De villa heeft twee verdiepingen. Op de benedenverdieping vind je op de een ruime salon, eetkamer, keuken, een slaapkamer, badkamer en toegang tot ruime terrassen. Op de bovenverdieping vind je een ruime slaapkamer met badkamer, een ruime hal en twee terrassen. 

Renovatieplan
Voor de renovatie van deze woning is een bestaand plan beschikbaar met bestektekeningen. Het plan bestaat uit het realiseren van twee extra slaapkamers en een badkamer , een inpandige trapopgang, een open keuken en een wasruimte. 
Op het perceel is voldoende ruimte aanwezig om een zwembad te realiseren. 

Omgeving
De villa ligt op nog geen 2 kilometer van de baai en strand van Cala de Baladrar en op minder dan 5 kilometer van de populaire badplaats Moraira. Op circa 1 kilometer afstand vind je de golfbaan van Club de Golf Ifach. Ook vind je in de omgeving diverse bars restaurants en een Aldi supermarkt. 

Meer foto's volgen. 

Wil je graag meer weten van dit object, neem dan contact met ons op. 
 

Kenmerken

Bouw
StatusBestaande bouw
Type woningVrijstaande villa
Bouwjaar1984
UitzichtGroenzones
LocatieWoonwijk met vrijstaande villa's
Oppervlakte en volume
Bebouwde oppervlakte162 m2
Oppervlakte perceel800 m2
Indeling
woonkamers1
slaapkamers2
Keukens1
badkamers2
Opslag1
Afstanden
Zee1 km
Vliegveld92 km
Golfbaan1 km
Geïnteresseerd in deze woning?Bel +34 651 531 468Stuur email