Moderne design appartementen in San Fulgencio Alicante (ap2215)
€ 224.900
- Spring naar:
- Omschrijving
- Kenmerken
- Kaart
Moderne appartementen met dakterras of tuin dichtbij het centrum van San Fulgencio
- woonkamers1slaapkamers2
- Bebouwd80m2
Moderne appartementen met dakterras of tuin dichtbij het centrum van San Fulgencio
Dit project wordt ontwikkeld op korte afstand van het centrum van het plaatsje San Fulgencio ten zuiden van de stad Alicante en het vliegveld Alicante. Een nieuw woonproject bestaande uit moderne appartementen met 2of 3 slaapkamers. De hoofdslaapkamer heeft een badkamer ensuite, daarnaast is er nog een 2e badkamer.
Deze moderne appartementen hebben woonkamer met een open verbinding naar de keuken. De begane grond appartementen hebben een kleine privétuin. De appartementen op de eerste verdieping hebben ruim privé dakterras.
In de tuin van het complex bevindt zich een zwembad dat alleen toegankelijk is voor de eigenaren van een appartement in het complex. Bij elke woning hoort een eigen parkeerplaats.
Dit is een aantrekkelijk project zowel geschikt voor permanente bewoning, maar ook als tweede woning voor vakantie bewoning.
Naast het appartement aangeven in deze tekst zijn er ook appartementen met 3 slaapkamers en andere afmetingen. Voor meer informatie en alle opties, neem gerust contact met ons op. We informeren je graag.
Kenmerken
Bouw | |
---|---|
Status | Nieuwbouw |
Type woning | Appartement |
Bouwjaar | 2026 |
Oppervlakte en volume | |
Bebouwde oppervlakte | 80 m2 |
Indeling | |
woonkamers | 1 |
slaapkamers | 2 |
Keukens | 1 |
badkamers | 2 |
Afstanden | |
Zee | 10 km |
Vliegveld | 33 km |
Golfbaan | 8 km |